Jak wiadomo, tradycyjny seks w łóżku z partnerem staje się tak bardzo powszechny, że coraz więcej par decyduje się na urozmaicenie tej zabawy. Bardzo dobrym sposobem jest oczywiście nie wybieranie kolejnego partnera, jednak spróbowanie z obecnym partnerem innych pozycji, a także wypróbowanie ciekawych gadżetów erotycznych. Jakie zatem możemy znaleźć gadżety erotyczne? Które warto wybrać?

Wibratory

Najpopularniejszym gadżetami erotycznymi jest chyba wibrator. O nim krążą już legendy, a także chyba każdy widział go na oczy. Można zdecydować się na wibratory tradycyjne, klasyczne oraz tak zwane dildo, zabawki wyprofilowane przypominające kształt członka. Kolejnym, bardzo popularnym gadżetem erotycznym, a raczej można rzec strojem erotycznym, są różnorodne ubrania i przebieranki. Tutaj mamy dowolność możemy zakupić zarówno komplety, staniki, jak i koronkowe majteczki, które pobudzają zmysły.

Innymi gadżetami, trochę niecodziennymi są, m.in. korki analne, wibratory stymulujące prostatę itd. Wszystko zależy od naszych preferencji i od tego, czy chcielibyśmy trochę poeksperymentować, a z pewnością warto, dzięki temu na nową rozniecimy ogień w sypialniach. Gdzie szukać tego typu gadżetów? 

Oczywiście odwiedzając popularny i polecany przez innych sex shopy, na przykład: http://www.secretplace.pl/. Możemy też zapytać przyjaciół, jeśli prowadzimy otwarte rozmowy.