Jak powszechnie wiadomo, najwięcej przyjemności z seksu mają oczywiście najczęściej mężczyźni. U nich, aby móc przeżyć wszystkie doznania wystarczy doprowadzić się do orgazmu, poprzez stymulację członka.

Nieważne, czy poprzez seks tradycyjny, czy oralny. Jak wiadomo, u kobiet osiągnięcia orgazmu jest niestety troszeczkę trudniejsze, często uważa się, że wręcz niemożliwe, a jeżeli dotykowego dojdzie jest to wielkie wydarzenie. Nie trzeba jednak obawiać się braku orgazmu, wystarczy prawidłowa stymulacja pochwy i odszukanie tak zwanego punktu G. W jaki sposób go znaleźć?

Jak znaleźć?

Punkt G jest to tak zwany mały guziczek, który znajduje się na przedniej części ścianki pochwy. Jest on usytuowany mniej więcej w połowie pochwy, najlepiej jest odczuć go poprzez wsunięcie dwóch palców do pochwy, ma on postać zgrubienie, składa się z włókien i przypomina często zwykły guzik. Dlatego tak jest nazywany. Punkt G jest zatem miejsce erogennym, został on odkryty przez niemieckiego ginekologa ponad 30 lat temu i od tego momentu, bardzo często uważany jest za nieosiągalny punkt doznań. Jak wiadomo, informacje te są trochę przesadzone, ponieważ bardzo łatwo jest to znaleźć, trzeba jedynie się przyłożyć.

Pozycje do punktu G

Jeśli chodzi o zbliżenia, najłatwiejszą pozycją do stymulacji punktu G, jest oczywiście pozycja „na pieska”. Partner wprowadza członka do pochwy od tyłu i stymuluje w ten sposób z łatwością punkt g. Kolejną pozycją, która wpływa na stymulację doznań i punktu G, jest pozycja na „łyżeczkę”. Tu mamy podobny przykład jednak symulacja może być nieco utrudnione poprzez pozycję. Bardzo wiele kobiet mówi, że w momencie znalezienia punktu G osiąga orgazm, o którym nie wiedziało przez całe swoje życie. Warto zatem szukać punkt g, aby móc spełnić obopólne pragnienia w łóżku.

Warto także zdecydować się na polepszenie doznań przy wykorzystaniu gadżetów z sex shopu: http://www.secretplace.pl/, odwiedzając zatem ten sklep, znajdziemy wiele ciekawych gadżetów, które będziemy mogli wykorzystać podczas uprawiania miłości z partnerem. Jeśli zależy nam na wysokiej jakości, koniecznie sprawdzimy tę, stronę z pewnością nie zawiedziemy.