Zarówno seks spontaniczny, jak i zaplanowany mają dużo swojego uroku. Od czasu do czasu warto zaplanować sobie zbliżenia wykorzystując między innymi pisanie pikantnych smsów przez cały dzień. Warto też postawić na akcje spontaniczne, np. tuż po pracy, czy przed pójściem spać. A może szybki numerek przed powrotem dzieci?

Możliwości jest wiele. Co ciekawe, po pewnym czasie wiele par, chce postawić na innowacje i na nowe możliwości. W ten sposób możemy postawić na wykorzystanie gadżetów lub też zdecydować się na spróbowanie na przykład seksu analnego. W jaki sposób przygotować się do niego?

Przygotowania

Podstawową jest oczywiście higiena! Nie zapomnijmy o tym, że penetracja odbytu powinna odbywać się w pełnej czystości. Umyjmy dokładnie odbyt, a także zadbajmy o prezerwatywę. Niestety, w kale znajduje się bardzo dużo nieczystości, które mogą mieć negatywny skutek na uprawianie seksu. Partner może zarazić się chorobą weneryczną lub innymi schorzeniami. Dobrze zatem zapewnić ochronę.

Co jest jeszcze ważne?

Jak przygotować się do seksu analnego? Warto też pamiętać o tym, że trzeba być naprawdę podnieconym, by nie sprawiał on bólu. Przed pierwszym razem dobrze jest odpowiednio się przygotować, spróbować chwilę penetracji, nie wchodząc zbyt głęboko, a następnie pogłębiać ruchy.

Warto także skorzystać z ciekawych gadżetów, które zakupimy w poleconych sex schodach, np. w tym sklepie: http://www.secretplace.pl/, tylko wtedy możemy być pewni, że gadżety te będą bezpieczne oraz będą spełniały wszystkie standardy. Takimi gadżetami są na przykład korki analne lub wibratory analne, które świetnie stymulują początkową penetrację, jeśli obawiamy się na początku tego typu rozwiązania, możemy poćwiczyć z gadżetami.

Jak przygotować się do seksu analnego? Nie zapominajmy o tym jednak, że jest to coś nowego i innego, jeśli nie jesteśmy na to gotowi, być może warto jeszcze poczekać na odpowiedni moment.