Krążą mity o tym, że pierwszy raz jest bolesny i kobieta nigdy nie czuje przyjemności. Są to oczywiście nieprawdziwe informacje, ponieważ jak mówi popularne hasło: „to zależy”. Co ciekawe, można się do tego typu sprawy dobrze i odpowiednio przygotować, dzięki temu sam stosunek będzie na pewno łagodniejszy, a także wspominamy dość pozytywnie, pomimo na przykład niesprzyjających okoliczności. Co zatem należy zrobić, aby pierwszy seks wspominać dobrze?

Co należy zrobić i o co zadbać?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na partnera, z którym chcemy to zrobić. Bardzo wiele osób zwykle nastolatek, decyduje się na uprawianie seksu z osobami, z którymi są bardzo krótko lub dopiero rozpoczęły znajomość. Jeśli to będzie pierwszy raz, lepiej nie decydować się na tego typu przygodę. O wiele rozsądnie jest uprawiać seks po raz pierwszy z dłuższym partnerem lub związku, który jest stały. Kolejną, bardzo ważną czynnością jest przyzwyczajenie się do tej sytuacji, zaplanowanie jej.

Warto zadbać o to, aby nikt nie przeszkodził nam podczas uprawiania seksu i o to, abyśmy nie musieli się śpieszyć.

Zabezpieczenia

Pamiętajmy także o tym, aby się odpowiednio zabezpieczyć. Prezerwatywa chroni nas nie tylko przed niechcianą ciążą, ale także przed chorobami wenerycznymi i innymi zakaźnymi choroba. Być może warto także podczas pierwszego razu ubrać skąpą bieliznę. Tego typu gadżety są niezwykle pociągające i mogą dodać nieco odwagi. Jeśli się obawiamy, skąpa bielizna będzie na pewno strzałem w dziesiątkę.

Nie zapominajmy także o tym, że zakup tego typu skąpej bielizny powinien odbywać się poprzez sprawdzony sklep. Warto skorzystać z usług serwisu sex shopu:  http://www.secretplace.pl/  tam z pewnością znajdziemy nie tylko skąpą bieliznę, ale także różnego rodzaju gadżety, mogące przydać się nawet podczas pierwszego razu oraz będące świetną alternatywą dla dziewic, które jeszcze swój pierwszy raz mają przed sobą i na razie się wstrzymują. Fachowi doradcy z pewnością pomogą wybrać najbardziej odpowiedni gadżet.