Bardzo wiele parę uprawiających miłość zastanawia się, ile tak naprawdę powinien trwać seks. Jest to trochę krępujące sprawa, a zwłaszcza dla mężczyzn, dosyć wstydliwa, ponieważ, nie ukrywajmy, sporo zależy od panów. Jak szybko uda im się osiągnąć orgazm, tak długo będzie trwał seks. Ile zatem średnio trwa seks? W jak sposób powinien przebiegać, by trwał jak najdłużej?

Długość seksu

Romantyczne zbliżenia w łóżku scalają związek, dlatego są takie istotne między partnerami. Stawiajmy zatem na seks! Dzięki temu rozładujemy niepotrzebne napięcia oraz zbliżymy się do siebie. Bardzo wiele osób zastanawia się nad tym, ile tak naprawdę trwa seks i w jaki sposób powinien przebiegać, by trwał jak najdłużej. Szacunkowo seks trwa około pół godziny, tutaj jednak możemy wydłużyć czas, ale także skrócić, zależności od tego, ile mamy czasu oraz na co chcemy postawić. Aby wydłużyć seks, warto postawić na grę wstępną taką, która będzie pobudzała partnerów do akcji, a także przygotowywała na najlepsze.

Wykorzystanie gadżetów

Warto także postawić na gadżety, w tym wypadku na przykład nas skąpą bieliznę, wibrator łechtaczkowy, czy innego typu zabawki, które pozwolą nam nieco wydłużyć czas trwania zbliżenia. Decydując się na zakup odpowiedniego sprzętu ze strony: http://www.secretplace.pl/, możemy także zaopatrzać  naszego partnera, kupując mu specjalne zaciski wydłużające stosunek itp. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i chęci ważne jedynie, aby się wspierać wzajemnie w przeżyciach i doznaniach łóżkowych.