Jak wiadomo, uprawianie tradycyjnego seksu polega na wprowadzeniu do pochwy członka. Bardzo wiele par korzysta jeszcze seksu oralnego, pieszcząc partnerów językami, można stymulować na sposób zarówno członka jaki pochwę. Chociaż nadal z wieloma oporami, ale spore grono par, które decyduje się na uprawianie seksu analnego.

Nic dziwnego, jest to taki rodzaj seksu, który można uprawiać także mając okres, w głównie jest przeznaczony dla par, które bardzo rzadko się widują, ze względu na różne okoliczności.

Jak przygotować się do seksu analnego?

Należy pamiętać, że do tego typu miłości, trzeba odpowiednio się przygotować. Tylko dzięki temu zapewnimy sobie bezpieczeństwo. Pamiętajmy szczególnie o higienie, jest ona niezwykle ważna, aby nie zachorować na choroby weneryczne oraz choroby śmiertelne. W jaki sposób dbamy o higienę? Przede wszystkim należy umyć odbyt przed tego typu seksem.

Higiena podczas seksu analnego

Warto także pamiętać o zabezpieczeniu. Użyjmy prezerwatywy, dzięki temu unikniemy chorób. Bardzo ważnym czynnikiem zachowania higieny jest także umycie się po wszystkim. Dokładnie umyjmy okolice intymne. To, co jest także istotne to fakt, że możemy stymulować się gadżetami podczas tego rodzaju seksu, wykorzystać wibratory i inne tego typu sprzęty. Wszystkie tego typu gadżety zakupiony na stronie: http://www.secretplace.pl/, czyli stronie internetowej poleconego sex-shopu. Możemy także zapytać się o gadżety naszych znajomych, jeśli nie mamy przed sobą tajemnic.