Pierwsza randka owiana jest zazwyczaj tajemnicą, osoby, które jeszcze nigdy nie „randkowały”, zastanawiają się, w jaki sposób będzie ona przebiegała, a także czy dojdzie do czegoś więcej. Czy rzeczywiście powinno dojść do czegoś więcej? To pytanie także jest ambiwalentne, ponieważ każdy odbiera go nieco inaczej. Poniżej jednak przedstawiamy kilka porad, mówiących o tym, czy na pierwszej randce warto uprawiać seks.

Pierwsza randka zazwyczaj odbywa się z partnerem, którego w zasadzie nie znamy. Poznajemy się obecnie bardzo często przez internet i różnorodne środki komunikacji i media społecznościowe, nie znamy zwykle tych ludzi, dlatego warto zachować ostrożność. Najlepiej umówić się w miejscu publicznym, zamówić kawę, herbatę i porozmawiać o zainteresowaniach. Pierwszy seks z na pierwszej randce w ogóle nie wchodzi w grę, natomiast jakichkolwiek zbliżeń także warto unikać.

Na pierwszej randce możemy pójść do łóżka tylko wtedy, kiedy właściwie nie jest ona pierwsza, na przykład znamy tą osobą od dłuższego czasu, ponieważ spotykaliśmy się z nią wcześniej na różnych spotkaniach ze znajomymi. Ta osoba była dawniej  naszym przyjacielem, warto wtedy założyć seksowną i skąpą bieliznę erotyczną lub ładne, dopasowane koronkowe majtki. Tego typu ubioru i skąpej bielizny możemy szukać w sprawdzonych sklepach typu seks lub na przykład: http://www.secretplace.pl/, tam znajdziemy bardzo wiele wysokojakościowej bielizny dopasowanej do potrzeb.